Oferta dla Szkół i Przedszkoli

Zapraszamy grupy szkolne oraz przedszkolne wraz z opiekunami na zabawę i warsztaty tematyczne. Podczas wizyty dzieci mogą korzystać ze wszystkich atrakcji dostępnych w naszym lokalu:

144 m2

Sala z 80 m konstrukcją zabawową, basenem z kulkami, zjeżdżalnią rolkową, trampoliną, jeździkami, domkiem straży pożarnej, mini kuchnią, mega klockami, torem zjazdowym dla mini samochodzika, wydzielonym kącikiem malucha z tablicą manipulacyjną, polecana dla dzieci w wieku 1-7 lat.

150 m2

Sala neonowa  z super atrakcjami dla dzieci w wieku 8+ lat, a w niej: piłkarzyki, automat - koszykówka, cymbergaj, automat - Sonic - symulator jazdy wyścigówką, Automat - Arcade z klasycznymi grami, takimi jak: Pac Man, Tetris, Donkey Kong,Contra, Mario Bros, Mortal Combat, Arkanoid i wiele innych. Do dyspozycji Gości jest także Magiczny dywan z grami ruchowymi i zagadkami, Kinekt, na którym dzieci mają możliwość zatańczyć ulubione kawałki w grze Just Dance lub poruszać się dzieki ruchowym grom: wspinaczka, tenis, kręgle, jazda skuterem wodnym itp, zagrać w rzutki, lub potańczyć na dużej sali tanecznej.

W naszej kawiarni dzieci będą mogły zjeść swoje drugie śniadanie i chwilę odpocząć w trakcie szalonej zabawy. Będą mogły również zamówić jedzenie lub picie z naszego menu.
Dla opiekunów kawa, herbata gratis.

Do 2 godzin zabawy oraz warsztaty tematyczne w Bawialni Hop-Cafe – 40 zł od dziecka (do 30 dzieci), powyżej 30 dzieci koszt wynosi 35 zł.

Warsztaty tematyczne do wyboru (w zależności od poziomu grupy) po konsultacji z wychowawcami: eksperymenty, mydełka, slime, świece żelowe, makramowe breloczki, galaktyka w słoiku, ocean w słoiku, malowanie na tkaninach.

Czas trwania warsztatów ok. 30 min. Rzeczy zrobione podczas warsztatów dzieci zabierają ze sobą na pamiątkę.

Sala jest do wyłącznej dyspozycji grupy.

Dodatkowo proponujemy:

Poczęstunek + napoje dla dzieci + 10 zł/dziecko (chrupki, popcorn, paluszki, świeże owoce, ciasteczka, galaretki, woda, soki).

Animator 100 zł/2h (w opcji bez warsztatów, tylko opieka podczas zabawy).

Fotobudka 400 zł (dzieci przebierają się w śmieszne stroje, otrzymują wydrukowane zdjęcia na miejscu.

10